Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

«Сьогодні об 11:30 відновився пропуск вантажівок, що прямували до Росії з вітчизняними товарами через українсько-російський кордон», – йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, з опівночі 20 березня контролюючими органами РФ у своїх пунктах пропуску, що навпроти пунктів пропуску для  автомобільного сполучення  «Гоптівка»,  «Плетенівка»,  «Чугунівка»,  «Піски», що в Харківській області, було припинено оформлення транспортних засобів української реєстрації з вантажем вітчизняного виробництва.

«На даний час у пункт пропуску «Гоптівка» були повернуті з Росії 40 вантажних автомобілів. Крім того на ранок в пунктах пропуску відмічалося накопичення більше 130 вантажівок, які чекали на оформлення та пропуск через кордон», – повідомили у Держприкордонслужбі.

У повідомленні зазначається, що співробітники Держприкордонслужби у взаємодії з представниками Державної автомобільної інспекції пояснювали водіям вантажних автомобілів про припинення пропуску вантажів на територію РФ. Такі спільні наряди функціонують на стаціонарних постах ДАІ перед пунктом пропуску «Гоптівка» та на виїзді з міста Харкова на Бєлгородському шосе.

Про ситуацію із припиненням пропуску українських вантажівк через російсько-український кордон були проінформовані керівництво Харківської облдержадміністрації, УМВС та  УСБУ України в Харківській області, обласної прокуратури.