Захоплення об'єктів інфраструктури російського Чорноморського флоту в Україні не повинно залишатися без відповіді.

Таку думку висловив голова комітету Держдуми з міжнародних справ Костянтин Косачов, повідомляє Українська правда з посиланням на РИА Новости.

За його словами, захоплення маяків стосується не тільки російсько-українських відносин, але і питання національної безпеки Росії.

"Не можна залишати без відповіді такі дії. Треба на них реагувати адекватно, включаючи жорсткі заходи", - заявив Косачов.

За його словами, мова не йде про оголошення війни Україні, "але ті об'єкти, що орендує Росія до 2017 року, мають захищатися усіма доступними заходами".

Косачов висловив надію на те, що застосування жорстких заходів вдасться уникнути і ситуація розв'яжеться сама собою після виборів в Україні в березні.

Як відомо, у четвер командування Чорноморського флоту РФ ввело на чотири головних маяки Чорноморського узбережжя (Айтодорський, Євпаторійський, Тарханкутський і маяк на мисі Сарич) по 15 морських піхотинців зі зброєю і боєприпасами.

Охорону маяка на мисі Сарич також було посилено бронетранспортером. На території маяків по периметру виставлено збройну охорону.

І-репортер