Про це повідомляє Інтерфакс

У МЗС Росії заявили: «Виходячи з принципу взаємності в порядку відповідних заходів 58 співробітників посольства США в Москві і два працівника Генерального консульства США в Єкатеринбурзі оголошені персонами нон-грата за діяльність, несумісну з дипломатичним статусом. Їм належить покинути територію Російської Федерації до 5 квітня 2018 року».

Раніше про дзеркальні заходи щодо США оголосив міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров.

Тим часом, як наголошується в повідомленні зовнішньополітичного відомства Росії, 29 березня в МЗС РФ був викликаний посол США в РФ Джон Хантсман, якому заступник міністра закордонних справ Російської Федерації Сергій Рябков передав ноту протесту з приводу обурливих і необгрунтованих вимог американської влади про те, щоб 60 російських дипломатичних співробітників покинули територію США, і про закриття Генерального консульства Росії в Сіетлі, а також у зв'язку з наміром американської влади захопити його приміщення, чому передувало силове захоплення ними в 2016-2017 роках п'яти інших об'єктів російської державної власності в США.

Нагадаємо, що у зв'язку з отруєнням у Великобританії екс-агента Сергія Скрипаля 26 країн оголосили про висилку російських дипломатів.

14 березня прем'єр-міністр Великобританії Тереза ​​Мей оголосила про вислання 23 російських дипломатів у зв'язку з отруєнням у Солсбері колишнього офіцера ГРУ Сергія Скрипаля та його дочки.

Країни ЄС, США, Канада, Албанія та Норвегія 26 березня також оголосили про рішення вислати російських дипломатів у зв'язку зі справою Скрипаля.

Як писав «Вголос», Україна видворяє 13 російських дипломатів.