Про це заявив на брифінгу в понеділок у Берліні офіційний представник федерального уряду Штеффен Зайберт, повідомляє кореспондент «Укрінформу» у ФРН.

«Ми вважаємо ці заходи російських чиновників – про визнання недійсною візи пана Зеппельта – невірними. Ми закликаємо керівництво Росії дозволити німецькому кореспондентові в'їзд для роботи на Чемпіонаті світу. Також і ФІФА має виступати за це всіма можливими засобами», – заявив Зайберт.

Офіційний представник МЗС ФРН Марія Адебар, зі свого боку, поінформувала, що з кінця минулого тижня йде робота «на всіх рівнях», у тому числі МЗС, а також відповідно посольств ФРН в Росії, і РФ у Берліні з тим, щоб рішення було переглянуте. Про те, чи існує «чорний список» громадян ФРН, яким заборонено в'їзд до РФ, Адебар не знає.

Раніше із засудженням рішення виступили відомі німецькі політики. Зокрема, голова комітету бундестагу у міжнародних справах Норберт Рьоттген заявив, що якщо Росія не перегляне рішення про невидачу візи Зеппельту, який свого часу підготував серію великих телесюжетів, що розкривають державну систему допінгу в російському спорті, то «виникнуть обгрунтовані підозри, що або Росії є що приховувати, або в неї є проблеми з прозорістю і чесністю в спорті».

 

«Вголос»