Про це йдеться у заяві МЗС Російської Федерації, розміщеній сьогодні на офіційному сайті відомства.

«Не викликає нічого, окрім жалю, та гідна кращого застосування наполегливість, з якої влада в Києві та іноземні «адвокати», які представляють їхні інтереси, намагаються перекрутити суть тривожних процесів на Україні. Задіяний на повну потужність весь нерозтрачений потенціал пропагандистської машини часів «холодної війни», з тим щоб відвести на задній план факт глибокої внутрішньополітичної кризи на Україні, та перекласти відповідальність за ескалацію напруженості на Російську Федерацію», – йдеться у заяві МЗС.

Російське МЗС стверджує, що в ООН нібито не було згоди щодо оцінки ситуації в Україні.

«Широкий розкид позицій держав-членів ООН, велика кількість тих держав, що утрималися і не були присутні на голосуванні, стали промовистим свідченням неприйняття однобічного трактування подій в Україні», – йдеться в повідомленні.

«При цьому відомо, який безпардонний тиск, аж до політичного шантажу та економічних загроз, чинився на цілий ряд держав-членів з тим, щоб вони проголосували «за», – запевняє російський МЗС.

Російські дипломати вже традиційно пригрозили, що «контрпродуктивна ініціатива з резолюцією Генасамблеї лише ускладнить сприяння врегулюванню внутрішньополітичної кризи в Україні».

Нагадаємо, вчора під час засідання Генасамблея ООН підтримала резолюцію, в тексті якої визнається непорушність територіальної цілісності України. 100 країн-членів ООН проголосували «за». Проти проголосували 11 країн: разом з Росією проголосували лише Вірменія, Білорусь, Болівія, Куба, КНДР, Нікарагуа, Судан, Сирія, Зімбабве, Венесуела. Ще 58 країн, в тому числі Китай, утрималися.