У результаті атаки російської авіації по населених пунктах на північному заході Сирії, зруйновано будівлю пологового будинку та дитячої лікарні, поранено двох медиків у селищі Шинан.

Про це повідомило турецьке агентство Anadolu.

"Будівлю пологового будинку та дитячої лікарні було повністю зруйновано в населеному пункті Шнан, в зоні деескалації в провінції Ідліб. За даними наглядового центру за авіацією сирійської опозиції, російські військові літаки атакували населені пункти Джіср-аль-Шугхур, Аль-Янудіях, Шейх Сндян, Ганйа, Кафар-Сійнах, Баарбу, Сутух-аль-Дейр, Шейх Мустафа, Аль-Накер, Бсіда і Мішерфах", – сказано в повідомленні.

Головний лікар пологового будинку та дитячої лікарні "Іхлас" Зухейр Каррат повідомила, що військова авіація здійснила подвійний наліт на медичні об'єкти в ніч на 6 листопада.

"У результаті будівлю лікарні було майже повністю зруйновано, два медпрацівники отримали поранення. Новонароджені і пацієнти евакуйовані", – зазначила Каррат.

Сили цивільної оборони евакуювали персонал лікарні та загасили пожежу.

Через авіаатаки по Джіср-аль-Шугхур загинув один чоловік цивільного населення, семеро були поранені. Напад було направлено на будівлю міськради, школу і мечеть.

Як відомо, в ході спільної операції із США в північно-західній частині Сирії було вбито офіційного представника екстремістського угрупування «Ісламська держава» Абу Хассана аль-Мугаджира.