Про це пише на своїй сторінці у Facebook головний редактор сайту Lb.ua Олег Базар.

«Politico пише, що держсекретарем стане Ньют Гінгріч.

Гуру консерваторів, професор історії, фронтмен атаки на Клінтона після мінетного скандалу, борець проти "соціаліста Обами", колишній спікер Конгресу та співатор "Контракту з Америкою", який повернув владу республіканцям у 1990-х.

За зовнішню політику США відповідатиме чувак, який вважає, що:

- США повинні нарощувати свою військову потугу, "оскільки Путін дуже небезпечний", а конфлікт з Росією буде довготривалим. При цьому, на його думку, США не повинні кидатися на захист Естонії у випадку агресії Росії, бо Естонія - передмістя Петербурга.

- Америці потрібна серйозна стратегія для ослаблення здатності Росії діяти агресивно щодо своїх сусідів;

- Україні слід продавати летальне озброєння;

- США не зможуть примусити Росію забратися з Криму без повномасштабної війни, а така війна США не потрібна. При цьому, "Сполучені Штати і наші союзники можуть зробити достатню кількість, щоб допомогти решті України залишатися незалежною";

- потрібно стимулювати видобуток нафти і газу, тим самим значно знижуючи ціни на енергоносії, щоб і далі послаблювати Путіна і в підсумку повторити стратегію Рейгана, який знизив ціни на нафту до $11 за барель, що у підсумку призвело до банкрутства Радянського Союзу. «Кожен долар, який недоотримає Путін, послаблює його можливості втручатися у справи інших країн».

- санкції проти Росії не працюють, бо «росіяни мають довгу історію страждань», «є психологічно пригніченими, схильними до суїциду та алкоголізму».