Про це повідомляє УНН з посиланням на РИА Новости.

Вівторок стало останнім днем, коли американське посольство у РФ видаватиме візи перед перервою до 1 вересня. У зв'язку з цим перед посольством вранці з'явилася довжелезна черга тих, хто повинен пройти співбесіду або вже прийшов за готовою візою (подача заявки на візу відбувається онлайн). Після перевірки документів, в тому числі виклику в посольство, здобувачів пропускають всередину будівлі.

Люди в черзі сподіваються, що встигнуть отримати візу до оголошеної посольством перерви. Також до посольства підходять люди, щоб уточнити консульську інформацію на стендах, проте ніяких оголошень про зміну видачі віз на них немає.

Раніше американське посольство повідомило, що з 23 серпня призупинить процедуру видачі неімміграційних віз США по всій Росії. 1 вересня ця процедура відновиться, але тільки в Москві. Ці заходи в посольстві пояснили скороченням чисельності співробітників. Обмеження діятимуть, поки кількість американських дипломатів не збільшать, заявили в дипмісії. Раніше Москва наказала скоротити дипломатичні місії США в РФ на 755 осіб - до 455 співробітників.