Російські громадські та політичні організації Львова не причетні до появи свастики на офісах ряду політичних партії і будуть звертатися до силових структур з проханням захистити їх від можливих провокацій, ― заявив „Контекст-медіа” голова ЛОО Російський рух України, голова Російського культурного товариства ім. О. Пушкіна Олег Лютіков, коментуючи заяву екс-голови КУНу Львівщини Іван Губка про те, що „це могли зробити ті, що крутяться біля „Русского общєства“.
Олег Лютіков зазначив, що росіяни Львова виступають проти ескалації провокацій у Львові під час ведення президентської виборчої кампанії, за співпрацю і толерантні відносини між всіма політичними організаціями у Львові, тому подібні дії аж ніяк не могли бути вчинені їх представниками.
Сьогодні у Львові вночі невідомі зірвали табличку і розписали стіну офісу ЛОО КУН свастикою та написом УНА. Вночі свастика з’явилася також на фасаді офісу ОУН в Україні, а також громадської приймальної народного депутата України Андрія Шкіля. Також було розписано свастикою (при цьому зображення не правильне, зворотне) громадську приймальну „Нашої України” у Львові, а також вилито фарбу на порозі приймальної.
Екс-голова ЛОО КУН Іван Губка, коментуючи ці події, заявив одному із львівських Інтернет-порталів про те, що „це могли зробити ті, що крутяться біля „Русского общєства“.