Скандально відома учасниця реаліті-шоу "Дом-2" Олена Беркова готується до виходу дебютного альбому групи "Мілі ванілі" (робоча назви якої був Vanilla).

Нагадаємо, що розкручуванням Олени тепер займається генеральний директор ZTV- international Олександр Валов, якому не давала спокою її слава порнозірки. Він розробив цілу програму порнореволюції у Росії, головною діючою особою якої має бути стати Олена Беркова.

Для підкріплення успіху поп-групи "Мілі ванілі", солісткою якої стала Беркова, було вирішено випустити новий еротичний фільм, робоча назва якого "Юлія". Певно що, революційний образ, у якому Беркова повинна очолити порнореволюцію, продюсер Олени вирішив скопіювати з діючої прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко. От що він розповів про це:

- Ми з Олексієм Митрофанов (депутат Держдуми від ЛДПР) зараз обговорюємо фільм, хочу відразу підкреслити, що він еротичний, зйомки якого почнуться найближчим часом, і будуть проходити як у Москві, так і на Закавказзя. Ні для кого не є таємницею те, що Олена зараз громадянка України, але не без наших зусиль незабаром вона стане громадянкою РФ. Це їй дасть повне право зіграти у фільмі Юлію Тимошенко. Сюжет буде розвиватися навколо історії, яку нещодавно розповів Олексій, а саме, про її таємний візит у Москву. Також у цьому фільмі буде персонаж, який нагадує грузинського лідера "Революції троянд" Михайла Саакашвілі. В основі сюжету буде їхній спільний політ на вертольоті над горами Абхазії. Що відбувалося під час польоту, поки тримаємо в секреті. Також переговори Юліи з Генштабом РФ поки перебувають у стадії обговорення, і ми поки не будемо заздалегідь відкривати всі карти, щоб не знижувати інтерес публіки до майбутньої прем'єри. Може, Олексій зіграє роль співробітника ФСБ, який збирає інформацію про таємні пригоди Юлії, - розкриває секрети Олександр Валов.

Продюсер Беркової також запевнив, що кастинг на участь у цьому фільмі вони збираються оголосити в самий найближчий час. У планах Валова і початок підготовки до проведення першого Московського кінофестивалю професійної кино-порноіндустрії, що буде проходити в одночасно з Московським кінофестивалем. Вже обране і місце для фестивалю – нудистський пляж у Сосновому бору. Там же повинна відбутися і прем'єра фільму "Юлія". Але Валов не виключає, що це може відбутися і раніше

Власті. Нет з посиланням на Дні. РУ