Підприємець стверджує, що найняв 30 вчених, які зможуть втілити в життя його ідею – упродовж 10 років трансплантувати людський мозок у тіло робота.

Він зв'язався зі списком мільярдерів з пропозицією про фінансування його пошуків безсмертя, яке бізнесмен називає «кібербезсмертям» і «штучне тіло».

«У вас є можливість для фінансування розширення свого життя аж до безсмертя. Наша цивілізація дуже близько підійшла до створення таких технологій: це не наукова фантастика. Це у ваших силах – переконатися, що ця мета буде досягнута за вашого життя», – йдеться в листі Іцькова до мільярдерів, перерахованих в журналі Forbes.

Ця ініціатива відкриває свій офіс у Сан-Франциско уже цього літа, також планують запустити соціальний медіа-проект, щоб підключити вчених по всьому світу.

Як повідомляє сайт Іцькова, «команда 2045»" працює над створенням міжнародного дослідницького центру, де провідні вчені будуть займатися дослідженнями і розробками в галузі антропоморфної роботехніки, живої системи з мозком і свідомістю з метою передачі своєї індивідуальної свідомості до штучного перевізника та досягнення кібернетичного безсмертя».

Як відомо, серед людей, які готові вкладати гроші в "безсмертя", є відомий російський бізнесмен, «алюмінієвий король» Олег Дерипаска.

Подейкують, що він витрачає на рік 7 мільйонів доларів на розробку препаратів, що сповільнюють старіння клітин.