Про це повідомляє російське державне агентство ТАСС.

Як повідомила старший помічник крайового прокурора Валентина Глазова, відео з образами на адресу біженців із Донбасу направили в правоохоронні органи для проведення перевірки. За її підсумками слідство порушило кримінальну справу за ознаками складу злочину, передбаченого статтею про скоєний публічно порушенні ворожнечі та ненависті, а також приниженні людської гідності за расовими і національними ознаками.

Як писав «Вголос», на початку жовтня мешканець Хабаровська опублікував в інтернеті відеоролик. У ньому він розповідає про біженців, які заважають йому і його родині, нахабно себе ведуть і при цьому користуються різними пільгами.

«Наші хлопці, добровольці, жінки, молоді хлопці їдуть туди, щоб твою землю захистити, а ти? Приїжджає мужик от з такими кулачищами, здоровий такий, на ньому орати й орати – він, значить, біженець, йому дайте всі пільги, а там наші хлопці проливають кров. Ви там у себе гадите нашу державу, а сюди приїжджаєте і вимагаєте у нашої держави захисту», – підкреслив автор ролика.

У той же час він відзначив, що він не расист, чи не націоналіст і любить людей.