Раніше співробітники відділу РАЦС Центрального району Новосибірська відмовили Бабіну у зміні прізвища, мотивуючи своє рішення порушенням федерального закону «Про акти громадянського стану».

У зв'язку з цим він подав позов з тією ж вимогою, а також просив стягнути моральну шкоду у розмірі 10 мільйонів рублів з співробітників РАГСу, заявляючи, що чиновники недобросовісно виконували свою роботу.

«Суд постановив відмовити у задоволенні позовних вимог Бабина Юрія Володимировича», - заявила в ході засідання суддя Віра Галіна, зазначивши, що не знайшла в діях співробітників відділу РАЦС приводу для відшкодування позивачу моральної шкоди.

Начальник відділу РАЦС Центрального району Новосибірська Наталія Шустова в суді пояснила, що Бабин виявив бажання змінювати прізвище без вагомої на те причини, використавши при цьому штучне словосполучення. Воно, згідно з філологічною експертизою, яку провели на замовлення співробітників ЗАГСу, прізвищем бути не може. Таким чином, чиновники вирішили, що Бабін зловжив своїм правом на зміну прізвища, і відмовили йому.

Джерело: РИА Новости