Постійна палата арбітражного суду в Гаазі відмовила РФ у вимозі перегляду питань юрисдикції та порушення зобов’язань за позовом Приватбанку щодо втрачених активів в Криму. Про це повідомляє пресслужба банку.

12 вересня Постійна палата арбітражного суду в Гаазі у справі щодо захисту інвестицій проти Російської Федерації відмовила Російській Федерації у вимозі перегляду вирішених питань щодо юрисдикції провадження та порушених зобов’язань, як зазначено у проміжному арбітражному рішенні від 24 лютого 2017 року та частковому арбітражному рішенні від 4 лютого 2019 року.

Справа в арбітражі була розпочата Приватбанком 13 квітня 2015 року за порушення РФ зобов’язань стосовно Приватбанку щодо активів в Криму за угодою про заохочення та взаємний захист інвестицій, укладеною між Україною та РФ. Російська Федерація не брала участі у справі до винесення арбітражним судом вказаних рішень. Наразі Російська Федерація призначила своїх представників у суді, та провадження продовжить свій перехід до наступного етапу, додали у банку.

Як писав «Вголос», Приватбанк запустив нову послугу оплати товарів обличчям.