Голова ЛОО УРП „Собор” звинувачує кандидата в президенти України Віктора Януковича у порушенні закону ― рекламі за державні кошти. Про це він повідомив „Контекст-медіа” особисто.
27 вересня пенсіонери Галицького району Львова отримали поштою поіменні повідомлення щодо збільшеного з 1 вересня розміру пенсійної виплати. „Можна тільки подивуватися такій увазі до пенсіонерів і такій оперативності працівників пенсійного фонду, якби не те, що у повідомленні за підписом начальника управління М. Шквір наголошується, що рішення щодо встановлення пенсійних виплат на рівні прожиткового мінімуму прийнято урядом В.Ф.Януковича”, ― розповів Ростислав Новоженець.
„Схоже, що у пенсійному фонді не шанують Конституцію України, згідно з якою вищим органом системи виконавчої влади є Камбін України, а не персоніфікований уряд. Бо за цією логікою Україну можна називати державою Кучми. Проте я переконаний, що це не тільки випадковість ― згадування ніби-то заслуг Януковича і не тільки в Галицькому районі, а швидше за все подібне відбулося по всій Україні. Це звичайнісінька реклама Януковича як кандидата у президенти за державний кошт, що є порушення закону про вибори президента. А начальнику управління пенсійного фонду я б нагадав, що кожний має право не виконувати злочинні накази інакше нічого нарікати, що живемо у зоні”, ― зазначив Ростислав Новоженець.