Ротація членів дільничних виборчих комісій у 118 територіальному виборчому округу складає 50%, ― повідомив сьогодні голова територіальної виборчої комісії №118 Олег Щербаков під час координаційної наради, організованої представниками ОБСЄ.
За його словами, є просто відмови членів ДВК, інші випадки включення тих самих представників від різних кандидатів. „Ми тільки вчора затвердили членів ДВК, а сьогодні знову є відмови”,― додав він.
Олег Щербаков зазначив, що в межах його територіального округу працює 99% ДВК. При цьому він пояснив, що працюють в деяких ДВК по 5-7 членів, що є недостатнім для прийняття рішень, оскільки дієздатною вважається комісія, яка нараховує 12 членів.
Олег Щербаков наголосив на тому, що проблем із кворумом у ДВК не повинно бути, оскільки вони ставлять вимогу набирати не менше 14 членів. „я ставлю питання в такому ракурсі, щоб в нас не було відмови 30 жовтня, тому ми поставили завдання, щоб 2 члени були резервних”, ― додав він.
Олег Щербаков також запевнив, що не буде проблем і з матеріально-технічним забезпеченням.
Сьогодні у Координаційній нараді на тему „Робота ДВК та перебіг виборчої кампанії на Львівщині” взяли участь: завідувач оргвідділу Львівської міської ради Богдан Саміло, заступник завідувача оргвідділу Львівської ОДА Олег Будзин, но-інформаційного керівник Львівського обласного штабу Олександра Мороза Євген Таліпов, керівник Львівського міського штабу Віктора Ющенка Микола Горинь, представники ОБСЄ, журналісти.