Кандидат в президенти України Володимир Зеленський під час дебатів на НСК “Олімпійський” передав питання кандидату Петру Порошенку від українського народу.

“Пане Порошенко, в мене питання, які попросили задати громадяни України через Інтернет. Так ось: як так вийшло, що Україна – найбідніша держава при найбагатшому президенті за всю історію? Чому паліїв магазину Roshen знайшли за 4 години, а паліїв складів і машини Шеремета не можуть знайти кілька років? Як ви спите ночами? Чому ніхто не сидить за Іловайськ і Дебальцеве? Чому через 5 років ми так і не знаємо вбивць на Майдані? Чи не хотіли б ви взяти участь в експерименті і прожити на півтори тисячі гривень хоча б місяць? Як можна було на п’ятий рік війни, усвідомлюючи небезпеку, посилати на смерть 24 моряи в Керченську протоку? Скільки грошей треба взяти з бюджету України, щоб наїстися? Куди поділись наші карпатські ліси? Чому не покарані прибічники Януковича? Скільки особисто вам принесли Роттердам+? Чому ви скасували закон про незаконне збагачення? Чому не знята недоторканість з депутатів? Будь ласка, оберіть будь-яке питання і відповідайте”, – запитав Зеленський.

Нагадаємо, що кандидат у Президенти України Володимир Зеленський під час дебатів із чинним гарантом Петром Порошенком заявив, що голосував у 2014 році за нього, але помилився.