Ротвейлер, який загриз до смерті 4-річного хлопчика у Харківській області, не був агресивним. Раніше на людей пес не нападав. Тварина такод покусала бабусю,  йдеться у сюжеті ТСН.

Трагедія сталася за лічені хвилини на приватному подвір’ї. Бабуся та онук збирались на прогулянку. На хвилину пенсіонерка залишила малого у дворі самого, без нагляду. Ротвейлер перестрибнув огорожу вольєра та кинувся на хлопчика.

Бабуся почула крики дитини, кинулась на допомогу, але зарадити вже не змогла. Смерть малюка була миттєвою, кажуть медики.

“Вся ділянка була в крові, бризки всюди були крові. Там і бабусю покусав собака, тому що у неї кінцівки покусані. Рани численні. На голові, волосистої частини, особі, на грудях, шиї, животі, на верхніх і нижніх кінцівках”, – розповів завідувач Красноградського відділення судмедекспертизи.

Поліцейські кажуть, що родина благополучна. Загибель дитини там кваліфікують як нещасний випадок. 3-річного ротвейлера  після нападу приспали. Як стало відомо, родина купила його майже місяць тому. За цей час собака не виказував агресії.

“На даний час слідчим призначено низку судових експертиз, у результаті яких буде встановлено, чи були в собаки якісь захворювання, які б могли спричинити агресивну поведінку”, – розповіла Ольга Машко, речниця Красноградського відділку поліції.

Як повідомляв Вголос, 12 лютого на Харківщині сталася жахлива трагедія, собака загриз дитину.