Як повідомляє агентство «Преступности.НЕТ», посилаючись на надійні джерела в Міністерстві внутрішніх справ України, тіло знайшли поблизу Стамбула.

«Ще 21 серпня турецькі правоохоронці у лісопарку «Башакшехир», поблизу Стамбула, в чорних сміттєвих мішках виявили розчленоване тіло чоловіка. На руках були пластикові наручники. Турецькі правоохоронці спочатку встановили, що бізнесмен був убитий в іншому місці, після чого його тіло було розчленоване і перевезено в лісопарк. Відразу встановити особу чоловіка не вдалося, так як останки були, до всього, ще й погризені собаками. Через два місяці, після проведення ДНК-експертизи, турецькі експерти зробили висновок, що останки належать українському бізнесмену, уродженцю Єгипту, який тривалий час жив в Миколаєві і в середині червня пропав безвісти на території Туреччини», – розповіло джерело.

Рамзі Матта разом зі своїм партнером по бізнесу, громадянином Німеччини К., 15 червня вилетів із одеського аеропорту до Стамбула для підписання контракту з одним з банків. Наступного дня він мав до Миколаєва, однак, за інформацією, Матта навіть не доїхав до турецького банку. Родичі і друзі зниклого написали в Центральний райвідділ міліції міста Миколаєва заяву про зникнення бізнесмена за якою миколаївська міліція відкрила кримінальне провадження за статтею 115 («Умисне вбивство»). Також були сповіщені національне представництво бюро Інтерполу в Україні, турецька поліція і посольство України в Туреччині.

Зниклий безвісти у Туреччині миколаївський бізнесмен Рамзі Матта раніше засвітився в рейдерському захопленні «Міколаївоблагрошляхбуд».  Також, нардеп Геннадій Москаль називав його «правою рукою » губернатора Миколаївщини Миколи Круглова. В квітні 2013 року миколаївські УБОЗівці «накрили» підпільне казино в готелі «Україна» організатором якого, згідно переданим до суду матеріалами, значиться викрадений «авторитет» Рамзі Матта.

Джерело: Преступности.НЕТ

Фото: Преступности.НЕТ