Член команди Петра Порошенка Ірина Геращенко, яка представляла Україну в гуманітарній підгрупі тристоронньої контактної групи у Мінську, вважає президента Росії Володимира Путіна маніяком.

Про це вона заявила під час з'їзду оновленої партії Порошенка «Європейська солідарність» у Києві, передає «Українська правда».

Серед досягнень 5 років президентства Петра Порошенка Геращенко назвала те, що вдалося «зупинити проект Малоросія – один із найстрашніших, найкривавіших сценаріїв, задуманих Путіним».

«Зараз новообрана команда, її голоси запитують у суспільства: «Вы что думаете – Путин маньяк?». Так, я думаю, що Путін – маніяк. Тому що тільки маніяк може планувати розчленувати дружню країну, вкрасти Крим, відшматувати Донбас», – заявила вона.

«Тільки маніяк може утримувати заручників і політв’язнів. Тільки маніяк може насолоджуватися від сліз їхніх родин. Тільки маніяк може спокійно знати про те, що Донбас сьогодні входить у п’ятірку – а за деякими видами мін і в трійку – найзамінованіших частин світу. Попереду лише Сомалі й Афганістан»,  – сказала Геращенко..

«Так, це маніяк. І сьогодні у цій гібридній війні у Путіна і його камарильї – інший сценарій: не вдалася Новоросія – побудуємо Малоросію», – заявила вона.

Геращенко виголосила: «Я вважаю, що ключовий виклик, який стоїть перед Порошенком і його командою, – зупинити Малоросію».

Додамо, що Геращенко заявила, що за Зеленського немає демократії.