Ольга Політова, яка мешкала у селищі Очеретине Донецької області, розказала, що потрапила у полон до сепаратистів, бо підтримувала ЗСУ.

Про це пише "Цензор".

Жінка розповіла, що працювала медиком у місцевій лікарні. З часу окупації вона негативно ставилась до російських окупантів та хотіла, щоб українська армія їх прогнала. А тому Ольга Політова погодилась допомагати українським військовим. Зазначається, що вона доставляла з українських територій вибухівку для ДРГ.

"Після того, як я почала збирати інформацію, мене попросили передавати вибухівку і детонатори для ДРГ в сам Донецьк. І я погодилася. Ні трохи не було страшно. Нехай підривають, нехай прибирають всю нечисть і гидота в моєму рідному місті. Молоді хлопці гинуть, українських бійців обстрілюють з усього, чого тільки можна. В мою країну зайшла Росія, чеченці... з окупантами треба боротися всіма способами! А мене як пенсіонерку хто буде перевіряти на блокпосту, лазити в моїх продуктах? Цей розрахунок довгий час і працював", — розповіла Політова.

Жінка стверджує, що її здала головний лікар медичного закладу, де вона працювала. Коли жінку арештували, з неї знущались молодики. Так, Ольгу Політову змушували роздягатись до трусів, кидали на металевий стіл та били струмом.

"Ми з нею не раз разом їздили в Очеретине. Всякий раз я була в жаху від її розмов: "укропи по нам стріляють, вбивають нас, руйнують місто". На її думку, "ополченці" нічого цього не робили... Чому вона не працювала в Донецьку, а їздила на українську територію? А де б вона там знайшла таку роботу — сама собі виписувала зарплату і стовідсоткову премію... Після свого звільнення я домоглася, щоб по ній завели кримінальні справи за фактом сепаратизму", — зазначила вона.

"Молоді люди років 27-28 роздягали мене до трусів, кидали на металевий стіл, обкладали мішками з мокрим піском і крутили динамо-машину, пробиваючи моє тіло струмом. Робили це до тих пір, поки я не втрачала свідомість. Зате на другий день після цього благородно привезли мене в медпункт МГБ, де зробили кардіограму, запросили лікарів... З тих пір я не відчуваю два пальця на правій руці. За ним, таке відчуття, постійно повзають мурашки", — згадала жінка.