Про це повідомив народний депутат Борис Розенблат в ефірі Еспресо.TV.

За його словами, правопорушення було вчинено посадовцями Антикорупційного бюро під час слідчих дій у відкритому проти нього кримінальному провадженні.

Йдеться про ч. 2 ст. 370 (провокація хабара, вчинена службовою особою правоохоронних органів), ч. 5 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ст. 373 (примушування давати показання) Кримінального кодексу, пояснив Розенблат.

«Ухвала вже є Печерського районного суда. Він хвалив учора (1 серпня - ред.)», - додав він.

Окрім того, сьогодні, 2 серпня, Розенблату вручили у НАБУ клопотання щодо продовження слідчих дій ще на 4 місяці.

«Я очікую що буде нове судове засідання. Знову намагатимуться продовжувати термін запобіжних заходів», - пояснив він.

При цьому, як заявляє Розенблат, судом названо дві різних дати закінчення щодо нього запобіжного заходу - носіння електронного браслету: 16 серпня і 12 вересня.

Що ж стосується розслідування діяльності так званої бурштинової мафії загалом, то, як наголошує Розенблат, генпрокурор Юрій Луценко особисто визнав, що «немає ніякої бурштинової мафії».

«Є два депутати, які попали в поле зору. Проти них зроблена провокація, навмисна провокація, і сьогодні розслідується фейкова справа по фейковим звинуваченням», - вважає нардеп.

Нагадаємо, як писав Вголос за Розенблата, підозрюваного в організації незаконного видобутку бурштину, було внесено заставу розміром у 7 млн грн.

11 липня нардепи погодили зняття недоторканності із Розенблата та Полякова.