Розгляди скарг Львівського обласного виборчого штабу Віктора Януковича щодо порушень під час виборів відбудуться у судах у четвер-п’ятницю,— повідомив керівник сьогодні керівник Львівського обласного виборчого штабу Віктора Януковича на прес-конференції.
Олексій Радзієвський розповів, що в області під час виборів 31 жовтня зафіксовано понад 1000 фактів різного роду порушень. Він класифікував їх на декілька груп. Серед них: видача декількох бюлетенів в одні руки; голосування по документам, які не засвідчують особу; голосування декількох осіб в одній кабіні; голосування людей, які перебували поза межами України; перешкоджання роботі спостерігачів; неякісна підготовка списків виборців. За словами Олексія Радзієвського, саме неякісна підготовка списків виборців спровокувала інші порушення, зокрема, є те, що велика кількість виборців просто не змогла взяти участь у виборах.
Обласний штаб Януковича подав скарги щодо роботи 7 територіальних виборчих округів: ТВО№118 — 1 скарга; ТВО №122 — 8 скарг; ТВО №123 — 10 скарг; ТВО №124 — 6; ТВО №125 — 8; ТВО №127 — 4; ТВО №128 — 1. Загалом подано 38 скарг.
За словами Олексія Радзієвського, кожна з цих скарг узагальнює велику кількість виборчих дільниць, де ці порушення були встановлені.
При цьому він наголосив, що штаб не ставить питання про відміну результатів голосування чи про відміну результатів діяльності ТВО. „Ми домагаємось одного ― треба перерахувати ці бюлетені і привести їх у відповідність з вимогами чинного закону”, — додав він.