Злочинця розірвало гранатою

“Полтавський терорист” Роман Скрипник у момент ліквідації спецназом КОРД ще й підірвався на власній гранаті. У момент загибелі він тримав у руках боєприпас без чеки.

Про це із посиланням на власні джерела серед правоохоронців пише OBOZREVATE.

Так, джерело зазначило, що Скрипник погрожував гранатою поліцейському. Йому запропонували здатися, але він відмовився.

Відтак було ухвалено рішення про ліквідацію. Після пострілу Скрипник підірвався на гранаті, оскільки тримав її без чеки. Його розірвало на шматки.

Як повідомляв «Вголос»:

  • 23 липня вранці у Полтаві на вулиці Остапа Вишні чоловік, якого підозрюють у незаконному заволодінні транспортним засобом, чинив опір правоохоронцям і погрожував підірвати гранату.
  • Він захопив у заручники працівника карного розшуку, якого після перемовин обміняв на начальника управління карного розшуку ГУНП в Полтавській області полковника поліції Віталія Шияна, з яким поїхав на наданому, відповідно до його вимог, авто. Повідомлялося, що цей чоловік рухався дорогами місцевого значення у бік Києва.
  • 28 липня у поліції Полтавщини повідомили, що Скрипник має військовий вишкіл та навички виживання в екстремальних умовах. Також правоохоронцям відомо, що у чоловіка проблеми із психічним здоров’ям на тлі вживання наркотиків.
  • У поліції пояснили, що роботу правоохоронців з пошуку Скрипника ускладнюють персональні навички розшукуваного і специфіка природного ландшафту Миргородського району Полтавської області.
  • “Полтавського терориста”, якого розшукували більше тижня, ліквідували вночі, 1 серпня, у ході поліцейської спецоперації.