28 квітня 2012 року у Золочівському районі біля с.Поляни зафіксовано крадіжку 20 металевих кутників загальною довжиною 79,2 м з 1 опори повітряної лінії електропередачі напругою 110кВ „Зборів-Поляни”. 

За попередніми підрахунками, загальна сума збитків складає близько 30 тис. грн. 

Випадки розкрадання енергомайна ПАТ „Львівобленерго” непоодинокі і негативно впливають на надійність та безпеку електропостачання споживачам Львівщини. 

Розкрадання кутників призводить до послаблення металоконструкції (опори) і може спричинити падіння лінії електропередачі.

Більше того, це є пряма загроза для життя та здоров’я людей, які можуть перебувати в зоні падіння.

Своїми діями зловмисники наносять матеріальну шкоду ПАТ „Львівобленерго”.  Кошти, які використовуються на ліквідацію наслідків вчинків крадіїв, краще вкладати у  розвиток електромереж.  

Інформація про випадки крадіжок енергомайна поступає з різних регіонів України і  питання виходу з даної ситуації повинно вирішуватись на рівні держави. 

Особливої гостроти вирішення цього питання набуває перед Євро-2012. 

За фактами розкрадання ПАТ „Львівобленерго” надіслало звернення до райвідділів міліції та прокуратури Яворівського та Золочівського районів, а також  звернулось офіційним листом до начальника ГУ МВСУ у Львівській області Олександра Рудяка.

ПАТ „Львівобленерго” звертається до всіх мешканців Львова та Львівської області: якщо хтось став свідком або володіє інформацією про розкрадання енергомайна, просимо негайно зателефонувати: 

•в міліцію — 102; 

•на „телефон довіри” ПАТ „Львівобленерго” — (032) 239-23-28 (цілодобово);
•в Інформаційно-консультаційний центр Товариства — (032) 239-24-55, 239-20-05 по місту Львову та області, або 15-68 по місту Львову (цілодобово).  
 
Довідка:
 
за період 2008-2011 роки сума матеріальних збитків, завданих від розкрадання  металевих елементів опор високовольтних ліній електропередачі на Львівщині, складає понад 2 млн. грн.