Рада національної безпеки й оборони ініціює міжнародний аудит і комплексну ревізію усіх контрактів державного концерну “Укроборонпром”.

Про це на засіданні РНБО 6 березня заявив Президент України Петро Порошенко, інформує “Українська правда”.

“По-перше, ми ініціюємо комплексний міжнародний аудит концерну “Укроборонпром”, комплексну ревізію усіх контрактів”, — заявив Президент.

“По-друге, пропоную негайно вирішити питання щодо розширення складу Наглядової ради концерну за рахунок міжнародних фахівців з країн-партнерів, які є членами НАТО”, — додав він.

Порошенко зазначив, що аудит продемонструє міжнародним партнерами України “повну відкритість і прозорість” у питанні реформування концерну.

Щодо Наглядової ради то, Порошенко заявив, що це пришвидшить досягти підприємствами “Укроборонпрому” стандартів, необхідних для вступу до НАТО.

“Аудит “Укроборонпрому”, оцінка його корпоративного управління, оновлення наглядової ради, контроль і прозорість державного оборонного замовлення — все це допоможе концерну трансформуватися та не втратити довіру громадян, партнерів та інвесторів”, — вважає Порошенко.

Президент також заявив, що потрібно на законодавчому рівні відмовитися від надмірної засекреченості про державне оборонне замовлення, але розкриття інформації про новітні технічні розробки.

Раніше стало відомо, що гендиректор “Укроборонпрому” не збирається у відставку.

Як писав “Вголос”, Гладковський-молодший заявив, що журналістське розслідування — це фейк і “злив”.

Напередодні Порошенко звільнив Гладковського-Свинарчука.

Стало відомо, що Гладковський постачав сумнівну сталь на Львівський бронетанковий завод.

В “Укроборонпромі” звинувачення про семикратне завищення цін на прилади до “Ан-26” назвали некоректними.