У Харкові водій "Таврії" на переході влетів у двох хлопчиків-близнюків - Артема і Микиту Семашко.

Діти отримали досить серйозні травми і тепер потребують дорогого лікування.

Харків'янка Тетяна Ландесман, яка особисто знає хлопчиків, звернулася в Facebook до українців за допомогою.

Хлопчики лежали на дорозі

"На дорозі були розкидані черевички дитини. Я згадала це, побачивши ноги хлопчика, який лежав на проїжджій частині. Одного з, тому що десь поруч лежав його брат-близнюк. Артем і Микита Семашко", - пише Тетяна.

У Харкові авто розчавило маленьких братів-близнюків: українців просять допомогтиУ Харкові авто розчавило маленьких братів-близнюків: українців просять допомогти

Народилися у сорочках

Друзі сім'ї пишуть, що вони народилися в сорочках. Вони вижили, але серйозно постраждали: сильно розбиті обличчя, струс мозку, у Артема ногу простягнула машина, сильно пошкоджена, вибиті зуби.

"Я думаю про жах їхніх рідних - відразу дві дитини потрапили під машину, скільки сил і коштів потрібно, щоб повернути їх до життя. З силами ми допомогти не зможемо - давайте допоможемо коштами", - звернулася дівчина.

Картка ПриватБанку 5168742212875888 (Семашко Ігор Віталійович).

https://www.facebook.com/tatyana.landesman/posts/3765030530187782?__cft__[0]=AZX11XhhIsWnRkkcNXeApaNpSJ8rWqtT6bcgiLjAhxroIt403AdfLsMHsYqBtiSUH1IoSxklXH5ZHsM6fY0lqj4ndA5kLoNJLxefGmpteDv03N-9wCs4ib0CN4osnGoI2WhUpvNr8YdorQKwin7KYQLe&__tn__=%2CO%2CP-R

Читайте більше актуальних новин України та світу: