Відео опублікувала спільнота «Харків City» у «Facebook».

На відео видно, як перехожі біжать на допомогу постраждалим. Також чути крики про допомогу і прохання викликати швидку. Деякі автомобілі проїжджають повз.

Також повідомляється, що всю ніч в центрі Харкова було ніде яблуку впасти. Мешканці міста стояли за стрічкою огорожі і не розходилися: дехто плакав, хтось злився.

Нагадаємо, ввечері 18 жовтня у центрі Харкова сталася ДТП, унаслідок якої п'ятеро людей загинули і ще шестеро отримали травми різного ступеня тяжкості. 

За попередніми даними, Lexus на великій швидкості проїхав на червоний сигнал світлофора і врізався у Volkswagen Touareg. Від удару Lexus вилетів на тротуар, де в цей момент перебували десятки пішоходів. За кермом Lexus перебувала 20-річна дочка місцевого бізнесмена Олена Зайцева

 

«Вголос»

<p style="box-sizing: border-box; border: 0px; outline: 0px; font-size: 16.56px; vertical-align: baseline; background-image: initial; background-position: initial; background-size: initial; background-repeat: initial; background-attachment: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; color: rgb(0, 0, 0); font-family: clear_vgo, arial, " pt="" sans="" caption",="" proxima_nova,="" "open="" sans",="" arvo,="" neris,="" gotham_pro,="" "fira="" roboto,="" arimo,="" verdana,="" tahoma,="" helvetica,="" sans-serif;"="">