Президент України Володимир Зеленський стверджує, що телефонні розмови і зустріч із Дональдом Трампом не позначились негативом на стосунки двох країн.

Про це він розповів під час свого прес-марафону.

«Телефонна розмова із Дональдом Трампом не вплинула на відносини України та США. Я вважаю, що нашим завдання було зробити ці вже втомлені стосунки між державами більш легкими. Я дуже хочу «затягнути» Трампа в Україну і показати, як ми тут працюємо, яка у нас команда і таке інше. Під час самої зустрічі я попросив його змінити риторику щодо України. Коли він каже, мовляв, «там завжди корумпована влада», Трамп мені пояснив, що він мав на увазі попередню владу, але зараз я є президентом України, тому я й попросив змінити риторику.

Усі ці розмови також ніяк не вплинули на відтермінування передачі зброї для України. Це рішення було прийнято американською стороною давно», – розповів Володимир Зеленський.

Нагадаємо, що Дональд Трамп назвав “великою брехнею” заяви про те, що його розмова з Володимиром Зеленським не відповідала національній безпеці Сполучених Штатів.