Про це заявив глава МВС України Арсен Аваков на позачерговому засіданні уряду.

«Ми оголосили мобілізацію в обсязі 20 тис. осіб і подали відповідні розрахунки, підготували відповідні місця для початку мобілізації. Один із центрів розташований під Києвом (Нові Петрівці), там уже перебувають близько 600 мобілізованих», – розповів міністр.

Також буде відкрито центр мобілізації у Золочеві, що на Львівщині,

«Ми передбачаємо, що мобілізація торкнеться майже всієї території країни і приблизно 10-15 тисяч осіб буде мобілізовано в найближчі 15 діб», – заявив Арсен Аваков.

В  МВС також повідомили про відкриття благодійного рахунку по збору коштів на забезпечення діяльності Національної гвардії. Фізичні або юридичні особи у разі виявлення бажання перерахувати грошові кошти у вигляді благодійних внесків за такими реквізитами: одержувач : військова частина 3027, реєстраційний рахунок № 31251301207229 в ГУДКСУ у Київській області, Київ, код ЄДРПОУ 08803649, МФО 821018. У призначенні платежу необхідно вказати "Благодійний внесок для забезпечення діяльності Національної гвардії України".

Як писав Вголос, Національна гвардія України запрошує усіх, хто має честь стати на захист Вітчизни. Вербувальні служби працюють з 7.00 до 22.00 години щоденно.

Джерело: Українська правда