До такого несподіваного висновку прийшли вчені, які очолюють Міжнародний дослідницький фонд раку (World Cancer Research Fund International), передає headinsider.net.

Експерти радять назавжди відмовитися від щорічної засолювання зібраного на городі врожаю, щоб уникнути можливої ​​появи раку шлунка. Загрозу представляють не самі овочі, а сіль, яка використовується в якості консерванту. Так що, крім консервованих помідорів, маринованих огірочків і квашеної капусти, слід не зловживати і солоною та сушеною рибою, а також іншими продуктами з високим вмістом солі.

Про те, що соління є однією з причин розвитку онкології, фахівці дізналися в ході наукової роботи. Вони провели мета-аналіз 89 досліджень, організованих вченими з усього світу. Ці праці охопили 17,5 млн дорослих людей і 77 тисяч випадків захворювання на рак шлунка.

Замість засолених овочів співробітники Міжнародного дослідницького фонду раку в своїй доповіді радять «налягати» на свіжі продукти.

До речі, є статистичні дані, які вказують на те, що з винаходом холодильників значно знизилася смертність від раку шлунка. У зв'язку з чим відразу приходить на думку ще один спосіб збереження овочів на зиму - їх можна нарізати шматочками і заморожувати, а в холодні місяці використовувати для приготування улюблених страв.

Так як вчені охопили цілий ряд досліджень про здорове харчування і негативні зміни в організмі, висновків було зроблено кілька. З'ясувалося, що збільшити ризик розвитку раку шлунка може також вживання переробленого м'яса - сосиски, ковбаси, паштети і так далі. Крім того, було доведено, що подібні наслідки очікують і тих, хто випиває більше двох келихів вина в день. Також стало відомо, що пухлина в шлунку частіше виростає у людей, які страждають зайвою вагою і ожирінням.

Рак шлунка розташовується на п'ятому місці в списку смертності від онкології. Він в два рази частіше вражає чоловіків, ніж жінок. Захворювання дуже складно діагностувати самому - симптоми раку шлунка або невиразні, або неспецифічні. Ось деякі з них: перш за все це часте нетравлення, печія, діарея або, навпаки, запор. Час від часу можуть з'являтися блювота, а також втома і слабкість, відчуття здуття живота після їжі.

 

 

«Вголос»