У день виборів, 31 березня 2019 року, у роботу контрольно-пропускних пунктів в'їзду/виїзду (КПВВ) на Донбасі внесуть зміни.

Про це повідомили у прес-службі Міністерства внутрішніх справ України (МВС).

Зокрема, в Україні з 22 січня по 4 лютого 2019 року проводитимуться основні з’їзди партій і поліція забезпечуватиме їх охорону.

Окрім того, як відзначається, представник МВС буде присутній в ЦВК.

"Відсьогодні наша робоча група співпрацює з Державною охороною, СБУ та керівниками штабів кандидатів. Щоб ми володіли інформацією щодо переміщення кандидатів по областях, та могли забезпечувати громадський порядок під час таких агітаційних заходів", - розповів голова спільної робочої групи МВС та Центрвиборчкому Іван Стойко.

Також, за даними Нацполіції, у день голосування на кожній з виборчих дільниць за правопорядком слідкуватимуть по два поліцейських. Загалом, до охорони публічної безпеки у день виборів залучать до 70 тис. правоохоронців.

Як зазначається, для уникнення черг у пунктах пропуску в Луганській та Донецькій областях 31 березня Держприкордонслужба має намір перевести їх на інший розпорядок роботи: або продовжити робочий день, або додати кількість співробітників.