Катеринчук приїхав до Львова сказати, що Бог є. А що ще він може сказати, коли усі його мачогонські регалії та лаври були перенесені на Тігіпка (його 3-м місцем)?

Тому колишній балоновий мачо такий сумний та розгублений на своїй прес-конференції в якості нардепа і голови Європейської партії України. Мачо завжди (заради слави та поголосу) має бути у піднесеному стані недосяжного (для більшості піплів) п'єдесталу, до якого не заростає жіноча стежина.

Але сьогодні Катеринчук – п'єдестально скинутий. Можливо, він не виспався чи змерз, або ж просто – не бачить сенсу у своєму виступі. Він схожий на богомзалишеного богошукача. Але й навіть ці ймовірні обставини не можуть скасовувати чарівної дії іміджу, який важливіший за спрагу.

Та як зрозуміло з поведінки Катеринчука, він обміняв свій усміхнений мачоімідж на спрагле богошукачство і досягнув у тому деяких результатів. Він знайшов не Бога, але Багіню. Тому його п'єдестально скинутий стан можна переадресувати на виробничі витрати у період становлення на новому шляху.

Отож, Катеринчук знайшов Багіню (яка приховується під прізвищем Тимошенко) і висунув перед її яснії очі 6-ть вимог своєї неофітської підтримки на виборах. У випадку, якщо Багіня виявиться фейком (тобто, банальним кидаловом), Катеринчук планує швидко трансформувати свої сили в опозицію до неї. В останньому варіанті одразу ж вилазить приречене безсилля маргінального Катеринчука перед звізданутим чолом Багіні.

Поки горизонти цієї катавасії ще майже непомітні, Катеринчук, базуючись на неофітських позиціях навколо Багіні, опускає Януковича до рівня плінтусного олігарха з яким Україні нічого не світить і не гріє. В нього навіть жінка, якась не така, як у людей.

Оскільки з Януковичем й так усе зрозуміло давно і без діагнозу, Катеринчук, десятою дорогою натякає на те, що оскільки Ющенко (довіреною особою якого він колись був) закликає народ не голосувати у 2-му турі, або голосувати проти всіх, то логічно – це привозить висновки про те, він (Ющенко) працює на Януковича. Це дає змогу Ющенку (довіреною особою якого колись був Катеринчук) сказати своє заповітне "і ти, Брут" в контексті того рекламного слогану "Бог помер. Нехай живе Багіня!"

Ось такі вони особливості політичної кон'юнктури під час українських виборів. Можливо, тому Катеринчук такий сумний, а не через мачогонство 3-го місця Тігіпка?

фото: chocoreve.blogspot.com