Пізніше запис був видалений. Про те, що змусило розробників стерти дані про розробку гри, поки невідомо.

Однак ведучий мікроблогу не зміг назвати навіть приблизні терміни релізу. Раніше в @gscstalker з'явилася інформація про те, що в 2012 році, як передбачалося раніше, проект точно не вийде.

Також залишається неясним, чи вдалося студії знайти інвестора, готового профінансувати гру.

Інформація про те, що GSC World закривається, з'явилася на початку грудня. За неофіційними даними, глава компанії Сергій Григорович прийняв це рішення після того, як GSC не змогла домовитися з видавцями про реліз STALKER 2 на консолях.

Через два тижні після повідомлення про закриття студії розробники гри написали в її мікроблозі, що вони збираються продовжити розробку і сподіваються, що "все обернеться добре".

Пізніше глава піар-відділу GSC Олег Яворський повідомив блогу The Verge, що творці STALKER 2 шукають джерело фінансування для проекту.

Як відомо, перша частина S.T.A.L.K.E.R. вийшла в 2007 році. Її події розгортаються в альтернативному всесвіті, де в 2006 році (за іншою версією - в 2008 році) стався другий вибух на Чорнобильській АЕС, через що там утворилася так звана "Зона".

Гра є шутером від першої особи. Пізніше GSC випустила до неї два доповнення - "STALKER: Чисте небо" і "STALKER: Поклик Прип'яті".

Джерело: ТСН