Презентовано перші тизери концепт-кара Skoda Vision E, передає Автоцентр. Купе-кросовер «Шкода» презентують в квітні на автосалоні в Шанхаї. За попередніми даними, це буде ще і перший електромобіль «Шкода», нехай і концептуальний.

Судячи з перших зображень, нова Skoda Vision E відрізнятиметься стрімким профілем з похилим дахом і високою віконною лінією. Серійне позашляхове купе Skoda раніше було підтверджене представниками чеської марки. Відомо, що нова модель з'явиться в 2019 році і використовуватиме агрегати Skoda Kodiaq. Швидше за все, її обладнають бензиновими і дизельними двигунами з турбонаддувом об'ємом 2,0 л. Виробництво налагодять в Чехії і Китаї.

Також відомо, що серійний електромобіль Skoda з'явиться в 2020 році. Поки не ясно, чи буде це модифікація купе-кроссовера Skoda Vision E або чеська марка підготує повністю інший електрокар.

Втім, велика ймовірність, що серійна Skoda Vision E отримає гібридну силову установку, що складатиметься з бензинової турбованої четвірки і електромотора загальною потужністю 218 к. с. Її запозичать у Volkswagen Passat GTE.