Сьогодні розширена Рада ректорів вищих навчальних закладів Львівщини на екстреному засіданні одноголосно визнала Президентом України Віктора Андрійовича Ющенка.
Про це йдеться у зверненні голови Ради ректорів вищих навчальних закладів Львівщини, ректора Львівського національного університету імені Івана Франка професора Івана Вакарчука до голови Верховної Ради України Володимира Литвина.
Рада висловла своє обурення з приводу брудних фальсифікацій виборів Президента України і засудила дії влади, „яка сприяла їм й організовувала їх”.
„Вся передвиборча кампанія штабу кандидата у Президенти України В. Ф. Януковича була скерована на руйнування всіх моральних цінностей української молоді, які віками формувала українська традиція, культура та освіта”, ― зазначається у зверненні.
Члени ради також вернулися до народних обранців стати на захист конституційних прав громадян України і захистити їх вибір.
„Шановні народні депутати! Настав час вибору між правдою і фальшуванням, між свободою та авторитаризмом, між гідним дотримуванням загальнолюдських цінностей та їх плюндруванням. Зробіть гідний вибір, не зганьбивши українських національних ідеалів і державницьких традицій! Скажіть своє “Ні!” брехні, насильству, маніпуляціям, розпалюванню ворожнечі, штучному поділові нашого суспільства! Народ вимагає справедливості й істини. Підтримаймо його!”, ― йдеться у зверненні.