В інформаційній довідці до рішення зазначено, що на виконання рішення виконкому від 27.06.2012 «Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг» проводить роботу з розроблення детального плану розширення території Голосківського кладовища згідно зі схемою.

Проте при виготовленні ортофотозйомки ДП «Західгеодезкартографія» виявило, що межі, які визначені на схемі детального плану розширення території кладовища, не в повному обсязі відповідають фактичним планам його розширення.

У вчорашньому рішенні уточнено межі опрацювання схеми детального плану території та схеми аналізу суміжних територій.
Перший заступник міського голови Олег Синютка під час розгляду цього питання поцікавився, наскільки часу Львів матиме запас міцності, якщо розшириться територія Голосківського кладовища.

В.о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Володимир Олійник зазначив, що Львів матиме запас міцності до 4-х років, «якщо оптимістично дивитися на здоров’я наших мешканців». Проте він наголосив, що розширення території Голосківського кладовища загалом проблему не вирішує, бо за 4 роки потрібно буде мати нове рішення щодо поховань.