Про це під час судового засідання заявив прокурор Максим Кравченко, пише Укрінформ.

«Є відповідна постанова від 10 серпня», - зазначив Кравченко.

Обвинувачення заявляє, що клопотання детектива про продовження слідства пов'язане з необхідністю проведення додаткових експертиз.

Разом з тим, прокурори не надали суду цю постанову, через що суд оголосив перерву в засіданні на півгодини.

Як писав «Вголос», 11 липня депутати Верховної Ради зняли недоторканність з Полякова, але подання на його арешт не набрало потрібної кількості голосів. Після цього Солом'янський райсуд Києва призначив народному депутату Максиму Полякову заставу в сумі 304 тисячі грн, зобов'язав носити електронний браслет і здати паспорти. Відразу після рішення суду Полякова викликали в поліцію Черкаської області, щоб надягти електронний браслет. Але нардеп на виклик не з'явився, на зв'язок не виходив. Адвокати заявили, що Поляков не збирається виконувати рішення суду в цій частині. 

19 червня детективи НАБУ та САП затримали 7 осіб, причетних до вимагання та одержання неправомірної вигоди за сприяння іноземній компанії в здійсненні видобутку бурштину в Україні. За версією слідства, злочин вчинено за участі народних депутатів України. Наразі встановлена ймовірна причетність двох народних обранців – Максима Полякова та Борислава Розенблата. Ця операція відбувалась у співпраці з Федеральним бюро розслідувань (США) за участі спецагента НАБУ під прикриттям.

Слідство встановило щонайменше п’ять епізодів злочинної діяльності, унаслідок якої затримані особи, які, діючи в інтересах вказаних народних депутатів, отримали від представника іноземної компанії неправомірну вигоду на загальну суму понад 300 тис. дол. США. Ці кошти було використано для підготовки законопроектів, незаконного впливу на посадових осіб Держгеокадастру, Держлісагентства, Держгеонадр України, органів місцевого самоврядування, суду та прокуратури з метою безперешкодного ухвалення рішень на користь зазначеної іноземної компанії.