Відомий продюсер Володимир Бебешко назвав “нонсенсом” квоти для пісень українською мовою в ефірі радіостанцій і запропонував скасувати їх.

Про це він розповів в інтерв’ю ObozTV,

Продюсер зазначив, що квоти треба впровадужвати не на державну мову, а на мови національних меншин.

“Коли запровадили квоти на українську мову, я був проти. Ми живемо в державі Україна, де державна мова українська. Впроваджувати квоту на українську мову – нонсенс! Квоти треба було впроваджувати на мови людей, які проживають на території України – на англійську мову, російську , єврейську – яку завгодно”, – сказав Бебешко.

“На українську мову не можна запроваджувати квоти. Це все одно, що в Росії впроваджувати квоти на російську мову. Людину, яка це запропонує, розстріляли б через 15 хвилин”, – додав він.

Він також зазначив, що щодо мовних квот було неправильно поставлене питання: “Ми українську мову не чіпаємо, це державна мова, на неї не може не бути квот”.

Бебешко пояснив, що іноземну продукцію з радіоефіру можна витіснити якісним продуктом українською мовою.

“Якщо ретельно вибирати і шукати хорошу музику, згодом буде нормально, можна буде взагалі квоти зняти. Я думаю, що за 10 років ситуація може змінитися, за умови, що ми будемо давати конкурентний якісний продукт”, – сказав він.