У м. Новогродівка Донецької області на громадського активіста накинулися прихильники Порошенка, котрим в адміністративному приміщенні роздавали по 500 гривень.

Про це пише ОПОРА.

Зазначається, що активістом виявився місцевий житель Дмитро Гавілей. За його словами, він помітив, як пізно ввечері в центрі соціального обслуговування були присутні люди та вирішив поцікавитися, що ж відбувається.

Як з'ясувалося, це прихильники Порошенка отримували по 500 гривень за свою роботу. Чоловік поцікавився, чи йому дадуть гроші, на що отримав відповідь, що "для цього потрібно мати карточку".

Зненацька на активіста напала невідома, котра вихопила у того мобільний телефон.

"Згодом до неї приєднався невідомий чоловік, і вони вже разом вимагали, щоби я пішов. Вони виштовхали мене з терцентру. Чоловік погрожував мені, що якщо не піду, він мене розстріляє. Я сказав йому, що у центрі є багато свідків, тому стріляй, якщо прагнеш. Після цього вони повернули мені телефон і зачинили двері територіального центру зсередини", — зазначив активіст.

Дмитро Гавілей викликав поліцію і написав заяву за фактом нападу на нього. «Працівники центру не відчиняли двері навіть поліції, поліцейські світили ліхтариком у вікна та грюкали у двері. Вони відкрили їх лише тоді, коли їм уже потрібно було випустити людей, котрі отримували гроші. Як тільки ті побачили правоохоронців, одразу ж розбіглися. Я дав свідчення за фактом нападу на мене і вказав, що в будівлі терцентру проводили якесь політичне зібрання. Жінка, котра нападала на мене, виявилася працівницею школи», — зазначив Дмитро Гавілей.

Представники ОПОРИ звернулися до директорки територіального центру соціального обслуговування Ірини Шуруєвої, щоби почути її аргументи з приводу інциденту, що трапився в стінах установи. "Коментувати нічого не збираюсь, тим паче, я не бачу вашого посвідчення, не знаю вас. Все, що треба було пояснити моєму керівництву, я пояснила", — зазначила чиновниця.

Аби дізнатись деталі, ОПОРА звернулася до керівництва Ірини Шуруєвої — голови Новогродівської міської ради. Так, у коментарі ОПОРІ голова Новогродівської міської ради Людмила Білецька зазначила, що дізналася про зібрання, що проходило на базі центру, вранці 15 лютого. "Представники громадської організації звернулись до очільниці центру з проханням провести на їхній території двогодинну зустріч, аби дізнатись у мешканців про їхні потреби. До нас доволі часто приїздять представники волонтерських організацій, спершу спілкуються з людьми, цікавляться, що людям потрібно, а потім роздають гуманітарну допомогу. Таке пояснення мені надала директорка закладу. Вона ще зазначила, що отримала офіційного листа із проханням провести цю зустріч впродовж двох-трьох годин. Організатори цієї зустрічі самі запрошували людей на цю зустріч, спілкувалися з ними, і за словами директорки центру, вона не бачила роздачі коштів в межах установи. Я вірю своїм співробітникам", — зазначила Людмила Білецька.

Нагадаємо, на авіапереліт до Мюнхена українська делегація на чолі з Петром Порошенком витратила 1 мільйон гривень.

Раніше ЗМІ повідомляли, що усім агітаторам Порошенка видають пластикову картку та 500 гривень для “старту”, згодом вони можуть привести у штаб “однодумців” та отримати за це ще 100 грн.