Про це повідомляє BuzzFeed.

Так, один із користувачів повідомив, що просто намагався вимкнути світло, а колонка відмовилась виконувати цю команду. Після третього запиту вона просто почала по-диявольськи сміятись. Користувач каже, що сміх звучав як у справжньої людини.

Лежал в кровати и уже засыпал, когда Alexa очень громко и крипово посмеялась. Есть неплохая вероятность, что меня убьют сегодня ночью

Інші користувачі у соцмережах повідомляють, що Alexa починала сміятись під час конфіденційної розмови в офісі або після того, як її просили вимкнути будильник. «Розумна» колонка по-відьомськи звучала. Один користувач зазначив, що цей сміх налякав дружину і дитину. Але коли чоловік попросив колонку повторити, вона не виконувала команду, а серед наявних записів цього сміху не було.

Разговаривал в офисе о достаточно конфиденциальных вещах, и Alexa только что рассмеялась. У кого-нибудь такое было когда-нибудь? Она не издала звук активации, как будто мы её случайно разбудили. Она просто рассмеялась. Это было действительно крипово

Інші розповідають випадки, коли колонка починала сміятись після того, як її вимкнули. Користувачі запевняють, що це справді лячно.

Нагадаємо, що aмериканський інтернет-рітейлер Amazon уклав угоду про купівлю українського стартапу Ring. Ця компанія є розробником розумних дверних дзвінків і нещодавно залучила 160 млн доларів інвестицій за оцінки близькою до 1 млрд доларів.

 

«Вголос»