«Тільки що Міхеїл Саакашвілі закликав групу своїх бойовиків захопити Міжнародний Центр Культутри і Мистецтва (Жовтневий палац) на вул. Героїв Небесної Сотні. Там зараз проходить новорічний дитячий ранок. Усередині сотні дітей і їхніх батьків», – написав тоді Геращенко у Facebook.

Як виявилось, згадуючи «дитячий ранок», Геращенко мав на увазі джазовий концерт Glen Miller Orchestra.

«Вчора великий любитель вилизування Антоша Геращенко назвав джазовий концерт Glen Miller Orchestra в Жовтневому Палаці «дитячим новорічним святом», – пише у мережі відомий блогер Михайло Шнайдер. – Після цієї шизофренічної заяви мені стало цікаво, звідки у Антона взялася така важка розумова відсталість? Може, це результат двох «жорстоких» замахів? Або наслідки хронічного переїдання? А все-таки, може, Антошці пора зав'язувати з вживанням міцних спиртних напоїв? Ну, а, може, все значно простіше, і він просто народився розумово неповноцінним? А якщо серйозно, то це просто ганьба! Ганьба таким представникам влади, як Антон Геращенко! Брехливим! Підлим і Цинічним!»

Як писав «Вголос», учора учасники акції «Марш за імпічмент», намагаючись потрапити у Жовтневий палац в Києві, вибили двері будівлі.

Під час зіткнень під Жовтневим палацом у центрі Києва постраждали 17 поліцейських та 15 бійців Національної гвардії України. За фактом цих подій відкрили три кримінальних провадження.

Зголом Саакашвілі відхрестився від сутичок під Жовтневим палацом. Він стверджує, що не закликав захоплювати приміщення. За його словами, зіткнення навмисне спровокували ті, хто надіслав до будівлі Жовтневого Нацгвардію. Однак, потім у мережу потрапило відео, на якому Саакашвілі закликає йти до Жовтневого палацу.

 

«Вголос»