В окупованому Росією Криму власник парку левів “Тайган” і зоопарку “Казка” Олег Зубков звинуватив окупаційну владу в “рейдерському захопленні” своїх об’єктів.

Про це повідомляє “Крим.Реалії”.

Бізнесмен стверджує, що окупанти намагатимуться позбавити його волі, щоб “розпорядитися парками на свій розсуд”.

“Наразі за допомогою кримської влади відбувається рейдерське захоплення моїх парків. Своїми численними перевірками вони спочатку спробують довести до банкрутства мої підприємства, а потім вони потраплять у потрібні руки. Схема розроблена і її виконавці відомі”, – розповів Зубков.

Прес-конференція Зубкова проходила біля входу в зал на території парку левів “Тайган”. Там поставили бронемашину, з якої лунала пісня “Священна війна”.

Зубков повідомив, що йому пропонували зустрітися з так званим главою Криму Сергієм Аксьоновим для врегулювання “проблемних питань”, проте бізнесмен відмовився.

“Те, що мені пообіцяли вирішити всі проблеми з перевірками після зустрічі з “главою Криму”, говорить лише про одне – що всі ці перевірки замовні”, – сказав він.

Зубков активно підтримував анексію Криму російськими військами у 2014 році, але в січні 2019 вирішив втекти до Португалії.

Це сталося після того, як він почав скаржитися на якість життя та умови ведення бізнесу в Криму після його анексії. Він розповів, що розчарувався в Росії.

“Більшого розладу, ніж від розчарування переходом Криму до складу Росії, я навряд чи вже переживу в своєму житті. А все інше – вже наслідок цього і прояв загальноросійського маразму. Важко було усвідомлювати все тільки в 2014-2018 роках – що нас обдурили, що розвели, як л*хів на базарі”, – розповів Зубков.

Нагадаємо, Apple змінить політику позначення спірних кордонів після скандалу з Кримом.