Американська розвідка припускає, що російська ядерна ракета необмеженого радіусу дії буде створена впродовж наступних шести років.

Про це повідомляє Еспресо.tv з посиланням на CNBC.

Зазначається, що, незважаючи на низку невдалих випробувань, російська ядерна ракета з так званою необмеженою дальністю буде готова до війни впродовж наступних шести років.

Американські розвідники дійшли до такої думки, враховуючи те, що Росія здійснює випробування нової зброї, хоча досі всі вони були невдалими. Зокрема, йдеться про вибух в Архангельській області, коли загинули 5 російських науковців.

“Буревісник”, також відомий як “Skyfall”, пройшов випробування один раз на початку цього року, а до цього зброю тестували чотири рази з листопада 2017 року по лютий 2018 року. Кожне випробування було невдалим.

У розвідці США кажуть, що найдовший політ “Буревісника” тривав лише 2 хвилини, а найкоротший запуск – лише 4 секунди. Всі випробування, вочевидь, свідчать, що ядерне “серце” крилатої ракети не спрацьовує. Саме тому зброя не може досягти тієї мети, якої прагне Путін.

Як писав “Вголос”, представники Росії на слуханнях у Європейському суді з прав людини щодо Криму заявляють, що Україна перед та після анексії Криму була керована негідними силами.