Протягом останніх 15 років олігархи керують Україною та українцями, підсовуючи “одноразові” політичні проекти.

Про це у прямому ефірі ток-шоу “Говорить ВЕЛИКИЙ Львів” заявив голова Львівської міської організації ВО “Свобода” Любомир Мельничук.

“У мене відчуття, що розводять не війська, а нас. Ніхто не розуміє, що відбувалося в Україні останні 15 років? Не було зрозуміло, що Кучма розвів олігархат і був так само проросійським політиком? Було зрозуміло. І коли люди вийшли на Помаранчеву революцію, вони не вийшли “за Ющенка”. Вони вийшли проти окупації і за Україну. Усі революції, які в нас були, це були національні революції. І риторика вся була національністична. І що треба було зробити тим негідникам, бачачи, що суспільство підтримує таку риторику? Забрати націоналістів із політики і собою підмінити їх, почати виголошувати гасла, які знаходять відголос у суспільстві. Але ж вони симулякри! Тому й не змогли здійснити змін. Як після Помаранчевої революції, так і після Революції Гідності”, – зазначив політик.

За словами націоналіста, політичної системи як такої в Україні не існує, адже більшість існуючих нині партій – тимчасові політичні проекти.

“Те, що відбувається зараз, – абсолютна катастрофа. Але хто призвів до неї? Те, що люди обрали зараз…може, через те, що повністю зневірилися у політиках, які були при владі? І давайте говорити відверто: чи існує в нас політична система як така? Олігархи наплодили політичних проектів. Беруть якогось співака чи людину відому, показують по своїх ЗМІ, називають політичною партією, людям це подобається, і вони користуються цим одноразово, а потім викидають. А що ми маємо у сухому залишку? У людей опускаються руки. Відчай. Бо що ми не робимо – все одно виходить якось не так, як хоче українська нація. Але боротьба за українську Україну триває. І нічого не даремно!” – додав Любомир Мельничук.