Вона надала копії відповідних документів.

У ньому йдеться про те, що вона відмовилася від огляду на стан алкогольного, наркотичного та іншого сп'яніння. У своїх поясненнях у протоколі ведуча написала, що вона не відмовляється, а навпаки наполягає на освідуванні.

За її словами, правоохоронці з Голосіївського райвідділу міліції, яких вона викликала на місце свого конфлікту з ДАІ, надали їй направлення на встановлення характеру і тяжкості тілесних ушкоджень. Наталія Розинська стверджує, що у травмпункті встановили, що в неї були легкі тілесні ушкодження й була навіть підозра на струс мозку, але знімок її не підтвердив.

Також пані Розинська повідомила, що здала аналіз, який не виявив у її крові спирту. Аналіз вона, за її словами, здавала в ніч на 3 травня, близько першої години ночі, оскільки конфлікт з ДАІ тривав із 17:30 до 23-ї години).

«Речник міліції Володимир Поліщук мене оббрехав, заявляючи про те, що на мене складено чотири адмінпротоколи і що я не проходила освідування. Я йому сказала, і це зафіксували камери ТВі і «Надзвичайних новин», що звертатимуся з позовом про захист честі й гідності, щоб він вибачився. Натомість Поліщук погрожував, що проти мене буде відкрито три кримінальні справи: одна за непокору міліції, друга за перешкоджання діяльності міліції і третя ще за щось», – заявила Наталія Розинська.

Телеведуча також має намір провести експертизу ролика, оприлюдненого на YouTube невідомими, щоб довести, що його було змонтовано.

«Буде дві експертизи - одна приватна й одна державна, яку проводитиме установа при МВС. Сам ролик не відображає дійсної картини подій, що сталися», - наголосила пані Розинська.

 

Джерело: Телекритика