«У нас політичний діалог відбувається зі всіма партіями», - заявив під час «прямої лінії» в газеті «Комсомольская правда в Украине» Республіканської партії Юрій Бойко.

Відповідаючи на питання, чи провадить Республіканська партія переговори із партією Віктора Януковича, Юрій Бойко зазначив, що «коли говорити про формалізацію стосунків на кшталт передвиборчого блоку, то у нас цього немає».

- Ми знаємо, що у «регіоналів» відбуваються серйозні внутрішні партійні розбори, які нам не зовсім подобаються, - пояснив лідер РПУ. Він вважає, що ці процеси можуть вплинути на становище як самої Партії Регіонів, так і її лідера.

Натомість Юрій Бойко зізнався у симпатіях до певних провладних політиків. «З політиків, які зараз у владі, у мене найбільшу повагу викликає перший віце-прем’єр Анатолій Кінах - своєю послідовністю та системністю», зазначив лідер Республіканської партії.
Нагадаємо, у середу в Дніпропетровську Юрій Бойко заявив, що не виключає можливості блокування на парламентських виборах 2006 року з Народно-демократичною партією, а також з іншою політичною силою, ідеологія якої не суперечить ідеології Республіканської партії.

Прес-служба Республіканської партії України