Республіканська партія виступає за виборність місцевої міліції і виборність суддів. Про це заявив заступник Голови Республіканської партії Костянтин Грищенко, коментуючи під час перебування в Скадовську нещодавній випадок самоспалення місцевого пенсіонера, повідомляє прес-служба РПУ.

«Трагедія, що сталася у Херсоні на початку липня, наочно показує, чому нам потрібно зайнятися судовою системою», - підкреслив заступник глави РПУ. На його думку, якщо немає справедливого суду, немає впливу на справедливе суддівство, в Україні будуть й надалі відбуватися і самоспалення, й інші трагедії. Не говорячи вже про недовіру суспільства тим, хто має захищати в першу чергу людину від держави. «Без цього ми просто не можемо рухатись далі. Без нормальної суддівської системи не може бути навіть приходу інвестицій», - наголосив Костянтин Грищенко.

- Повинна бути відпрацьована система, при чому політична система, за якою люди будуть обирати тих, хто насправді буде відповідати перед ними за виконання своїх обов’язків. Саме суди повинні мати максимальні можливості задовольнити потреби й інтереси людей, - переконаний Костянтин Грищенко.

Довідка. 6 липня у Херсоні біля будинку Апеляційного суду 72-річний пенсіонер Іван Куліда здійснив акт самоспалення через незгоду з рішенням суду в справі акціонерів Скадовського АТП.