Про це Олександр Рудяк сказав під час прес-конференції сьогодні, відповідаючи на питання журналістів про те чи вдалося міліції отримати пристрій для негласного зняття інформації, який ніби то знайшли у квартирі львівського журналіста.

«Передайте, будь ласка, своєму керівництву, якщо вони під подушкою чи простирадлом знайдуть танк або БТР, нехай дадуть змогу міліції його оглянути. Я думаю, що розвиток подій тут може бути різним. Однак, як громадянин України, а не начальник міліції хочу сказати таке: мені одна розумна жінка, одна із ваших колег, сказала: «Я не являюся піар-менеджером по просуванню фінансового благополуччя у медіапросторі газети «Експрес». Я теж не є піар-менеджером, я не хочу піарити ситуацію навколо «Експресу». «Жучка», так званого, ми не бачили», – сказав керівник міліції Львівщини.
Він додав, що зі ЗМІ відомо про те, що «каналами дипломатичної пошти» підслуховуючий пристрій направили за кордон для проведення експертизи.

«Якої (експертизи – Вголос) – не знаю. Тому рекомендую всім: якщо хтось знайде у себе танк, гармату, або ще що-небудь в себе в квартирі чи за її межами, я особисто, обіцяю вам, виїду на місце пригоди, і під керування слідчого буду займатися оглядом тої чи іншої речі. Повідомте мені, будь ласка, і дайте змогу її оглянути. Зніміть це питання з повістки дня», – наголосив генерал-майор.

Олександр Рудяк припустив, що наступним повідомленням від «Експересу» може бути те, що «спеціальні служби України чи хтось інший викрали цей «жучок».

Як писав Вголос, нещодавно з’явилася інформація про те, що у приватній квартирі журналіста відділу розслідувань газети «Експрес» Тараса Зозулінського виявлено пристрій для негласного зняття інформації.