У галицько-волинському дербі на турецькій землі «жовто-чорні» завдяки голам у першому таймі здолали луцьку «Волинь».

Як і в спарингу з «Алтин Асиром», львів’яни на старті зустрічі двічі розписались у воротах суперника. Спершу волинян засмутив Бойчук – Богдан промчався флангом, прибрав на замасі захисника і пробив у ближню дев’ятку. 1:0 на користь «Руху» – у Неділька просто не було шансів зреагувати на такий потужний удар.

До речі, ще у першому таймі Бойчук мав оформлювати дубль і навіть відправив м’яча у сітку, але рефері поєдинку зауважив у цьому епізоді положення поза грою! Рішення арбітра, м’яко кажучи незрозуміле, адже в момент передачі від Мисика Богдан у офсайді не перебував.

Другий гол у воротах «хрестоносців» побував через 2 хвилини після першого. «Рухівці» знову розвинули швидку атаку правим флангом, Романюк віддав вздовж штрафного, де Синиця з другої спроби вразив ворота «Волині».  У Олега, до слова, це теж був не єдиний шанс у першому таймі: згодом після подачі Русина зі штрафного Синиця міг забивати вдруге, та тут кіпер діяв надійніше.

Непристойним рахунок у галицько-волинському дербі «рухівці» зробили ще до перерви. Тут треба віддати належне Мисику, який довгою передачею метрів на 50 знайшов Кондракова. Данііл, на відміну від кіпера та захисників лучан, холоднокровно розібрався в ситуації і проштовхнув м’яча у сітку – 3:0!

Міг відзначитись у першому таймі і Русин. Після невдалого прийому луцького гравця Ростислав перехопив м’яча і перекидував воротаря, але зробив це трохи засильно.

По перерві «рухівці» дещо зменшили обертів, а тренерський штаб дав змогу проявити себе у грі й іншим виконавцям. Попри це, шанси влаштувати «Волині» погром були вагомі. Чого тільки варті два моменти у Бойчука! Після першого – зреагував Неділько, у другому – забракло точності. Ернест, який кількома хвилинами раніше вийшов на поле, філігранно вирізав пас верхом на Богдана, та так, що той опинився перед воротами лучан. Шкода лиш, що з такої вигідної позиції Бойчук пробив поруч зі стійкою.

«Волині» вистачило лиш на гол престижу, а допоміг супернику наприкінці матчу відзначитись прикрий рикошет, після якого м’яч змінив траекторію. У підсумку, 3:1 – «Рух» за солідної переваги у грі сильніший за луцьку «Волинь».

Товариський матч. «Рух» (Львів) – «Волинь» (Луцьк)  3:1 (3:0)

11 березня 2020 року. Спорткомплекс «Белліс», Белек, Туреччина.

Голи: Бойчук, 5, Синиця, 7, Кондраков, 33 – Чачуа, 81.

Cклад «Руху»: Бандура, Романюк (Коробенко, 46), Дуць, Білий (Марушка, 80), Мисик, Мартинюк (Брікнер, 58), Копина, Синиця (Ернест, 65), Русин (Біленький, 58), Бойчук (Раті, 74), Кондраков (Кухаревич, 69).